אודות

הפסטיבל הבינלאומי למחול מזרחי "עונג ים תיכוני", הינו פסטיבל המתרחש אחת לשנה  ביעד שונה מסביב לאיזור הים התיכון. אנו, בפסטיבל "עונג ים תיכוני " מבטיחים לכם חוויה של פעם בחיים שלעולם לא תשכחו!

 

מטרת הפסטיבל:

במטרתנו לשלב את אמנות ריקודי בטן עם הייחודיות של חופשה אקזוטית. בואו לחקור את התרבות והפולקלור המקומי ואת סגנון החיים האותנטי של שבטים קדומים. סימונה משקיעה דמיון ויצירתיות כדי להשיג את מטרתה, תוך שהיא מדמיינת עתיד אומנותי עשיר ושואפת לממש חזון זה.

 

אודות המארגנת:
סימונה גוזמן היא בעלת ניסיון רב בהופעות ובהוראת המחול המזרחי. אור הזרקורים אינו זר לסימונה, מאז 11 שנותיה כדוגמנית מסלול וצילום מקצועית, אשר הופיעה על שערי מגזינים, קטלוגים ובמסלולי תצוגות האופנה בבירות אירופה. בעקבות אהבתה של סימונה לאומנות המחול המזרחי על כל קשת גווניו היא שואפת להרחיב את המודעות למסורת זו של ריקודי בטן בנוסף לשיטות השונות הנהוגות ברחבי העולם.

 
פסטיבל "עונג ים תיכוני" מספק הזדמנות נפלאה  המשלבת את האהבה למחול המזרחי  ולחופשה אוריינטלית אותנטית. סימונה החלה לארגן  פסטיבלים מתוך אהבתה לאמנות המחול מזרחי. השאיפה שלה היא להרחיב את המודעות למסורת  של התרבות המזרחית והסגנונות השונים ברחבי העולם. 
היא ארגנה והפיקה את הפסטיבל הראשון למחול מזרחי באיסטנבול, טורקיה, שהתרחש באפריל-מאי 2010. כמו כן הפיקה סימונה את הפסטיבל הראשון שלה כ"עונג ים תיכוני" במרקש אשר במרוקו ביוני 2011. הפסטיבל השני אשר היה אמור להתקיים שוב במרוקו עבר ליוון בעקבות התנגדות איסלמיסטית פוליטית ומיוני 2012  במשך 3 שנים היא הפיקה את הפסטיבלים בלוטראקי, יוון. השנה, סימונה חוזרת למקורות ומפיקה את הפסטיבל באיסטנבול,  אחרי שבביקוריה האחרונים היא קיבלה אהבה מכולם כישראלית.
 

היא הציבה לעצמה מטרה לשלב מחול מזרחי עם חופשה ייחודית אותנטית כדי לחשוף אותנו  לסגנונות מזרחיים חדשים וליעדים מרגשים. כרקדנית בטן, סימונה מודעת לרצונות ולצרכים של עמיתיה. הפרפקציוניזם שלה ותשומת הלב לפרטים הם אלה שעושים כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת .
 
שתף חוויה מדהימה זו עם חבריך והזמן אותם לקחת חלק בחוויה מדהימה זו!


לפרטים והזמנות מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם